• Novo
voki-toki Nose Kožne Slučaj za motorno ulje sa Tipkovnica Prenosni Dva puta Radio GP338 HT1250 GP339 GP360 GP380 PTX780 MTX960

voki-toki Nose Kožne Slučaj za motorno ulje sa Tipkovnica Prenosni Dva puta Radio GP338 HT1250 GP339 GP360 GP380 PTX780 MTX960

KM 23.98
KM 23.00 -4 %

Iznos
Na skladištu


voki-toki Nose Kožne Slučaj za motorno ulje sa Tipkovnica Prenosni Dva puta Radio GP338 HT1250 GP339 GP360 GP380 PTX780 MTX960
Skladu sa :
GP338,GP339,GP360,GP380,GP580,GP680,ATS2500,HT1250,HT1250 LS,HT1550 XLS,MT8250 LS,MTX9250,MTX960,PRO7150,PRO7350,PTX760,PTX780
Paket Sadržaj :
1×Kože Slučaj
1×Remen

Deklarisana svojstva

Frekvenciju Domet:
zavisi na radiju
Dimenzije:
D
Is_Display:
Da
:
Dodatke
Maksimalni Domet:
1,5 km-3km
Skladište Kanalu:
zavisi na radiju
:
GP338 Lether Slučaj
:
BAOFENG
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
Razgovarati Domet:
zavisi na radiju

Najbolje ponude

Slobodna Isporuka SM SX PVC 3mm 15 Metara SC/BRODU Optički Kabl SC/BRODU-SC/BRODU Optičke Patch Vrpcu

Osobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitak Dobro exchangeability Dobro izdržljivost Visoka temperatura stabilnost Standardna Telcordia GR326COREPrijave : CATV; Aktivni uređaj prekid; Telekomunikacija mreža; Policija; Lokalnih Mreže, obrada Podataka mreža, Test opremu; Premisa instalaciju; Podrucju Mreža;Specifikacija : Sadržaj Jedan način Multimode PC UPC VOZILOM 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Ubodna Gubitak Vratiti Gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost500 matings Operativni Temperatura 40 da +75 40 da +75 Ferrule Rupu Veličine 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um1...

KM 28.50

5pcs/mnogo 4G 10dbi LTE Antenu 3g 4g lte Zračne 698-960/1700-2700Mhz sa magnetne bazu SMA Muškarac RG174 3M Jasno Naivčina Antenu

5pcs / mnogo 4 G 10dbi LTE Antenu 3g 4g lte Zračne 698960 / 17002700 Mhz sa magnetne bazu SMA Muškarac RG174 3 M Jasno Naivčina AntenuFrekvenciju : 698960 / 17102700 MHZVSWR : Dobit : 10d Bi (Max)Izazvalo Nepotrebne Podjele Tip : VerticaOcijenila Snagu : 50Ulaz dakle taj : 50 Oma bih željela nominiratiKabl Dužina : 3 MAntenu Veza Tip : SMA muškarac UključiAntenu dužina : 180mmBazu promjeru : 29mmRastuće : Magnetno bazeCableers : RG174

KM 39.00 43.17

10pcs Za motorno ulje Radio Portabl CP040 GP300 voki-toki slušalicu slušalice krivinu veliki gvozdeni klip usluge ptt CP1300 CP1660 slušalice

10pcs Za motorno ulje Radio Portabl CP040 GP300 vokitoki slušalicu slušalice krivinu veliki gvozdeni klip usluge ptt CP1300 CP1660 slušaliceKarakteristike : Sve naše stvari su potpuno nove i nikad ne koristi Skriveni mikrofon unutra usluge ptt prekidač Mekan plastične uho visi odgovara snugly do uhaKompatibilnosti : NizModelXTN nizXTN446, XTN500, XTN 600, XTN, XTNi D, XTNjaXTN SJEKIRU NizAXV5100, AXU4100CLS NizCLS446, CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1453 CB, CLS1453 CHSV & SU NizSV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Duha, Duha Pro, Duh Pro+, Spirit HP 10MU NizMU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTKADA je NizMV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVSCP NizCP040, CP88, CP100, CP110, CP125, CP140, CP150, CP160, CP180, CP200, CP250, CP300GP NizGP63, GP68, GP88, GP88 S, GP280, GP300, GP308, GP350, GP600, GP2000, GP2100, GP3188SP NizSP10, SP21, SP50+, SP50CT NizCT150,CT 250, CT450,CT 450 LSPRO NizPRO1150, PRO 2150, PRO3150P NizP10, P50, P50+, P040, P080, P100, P110, P200, P1225, P1225 LS, PR400DNV NizDTR410, DTR450, DTR510, DTR550, DTR610, DTR650, DTR2430, DTR2450RDV NizRDV5100, RDV2020, RDU2020, RDU2080 D, RDU4160 D, RDV2080 D, RDV5100FDC NizVATROGASCI150 A, VATROGASCI450 A, VATROGASCI160 A, VATROGASCI460 ACrna kutija NizCrna kutijaV, Crnu kutijuUDrugi NizGti izvedba, gtxovih, VL 130, PMR446, ECP 100, PR400, BPR40, EP450, AU1200, AV1200, ECP100, EP450, AP10, AP50, AP73, BPR40 Mag One ,PMR446, PTX600, gti izvedba, gtxovih, LTS2000, VL50, VL130, gtxovih Prenosni, gtxovih LTR Prenosni, gtxovih Privatnost PlPrenosni, Handie Pro i druge modeli trebati 2pin uključi slušaliceObavijest : Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebe...

KM 82.00 140.87

1PC 3G Antene 800/900/1800/1900/2100MHZ 3dBi UMTS 3G POZADINE-SMA Muškarac Rotaciju kompanija Omni Antene Za GPRS CDMA WCDMA TD-SCDMA

1 PC 3 G Antene 800 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHZ 3d Bi UMTS 3 G POZADINESMA Muškarac Rotaciju kompanija Omni Antene Za GPRS CDMA WCDMA TDSCDMADetaljan Opis ProizvodaFrekvenciju Range MHz 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100Bandwidth MHz 70 / 180VSWR ≤2Gaind Bi 3 mozda, hvaia! javit 0.7 d BiMax Ulaz power W 50Ulaz ImpedanceΩ 50Izazvalo Nepotrebne Podjele Tip VertikalnoAntenu Dužinu mm 110Veza Tip POZADINE SMA muškarac sa šupljinu u centruSkladište Temperatura 30 da +75Operativni Temperatura 30 da+75

KM 3.21

3m (10ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-3 MILIONA Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Arista Mreža TAKSIQS3 MILIONA Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (3 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS3 MILIONA Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 3m(9.84 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 127.50

2 PC Baofeng DEČKA-888S Voki-Toki 5W Ručnim Pofung dečka 888s UHF 400-470MHz 16CH Dva puta Prenosni Radija

Obavijest : *Ruski Mušterije Molim Te, Pobrini Se Da Ti Primatelja Ime Je Engleski Puno Ime*Poštovani,Jer tvoja zemlja carine politika,možda paket će morati da plati porez.Ako imate bilo zahtjev za paket,kontaktirajte nas.Ako ne,paket će pokazati od strane sistema uobičajeno.Molim vas napomena : prodavac nema obavezu da ti pomognem platiti porez.Paket Su : 2 X Baofeng 888s Radio2 X Antenu2 X Liion baterija2 X Punjač2 X Kaiš2 X povez2 X Korisničko uputstvo2 X SlušaliceFunkcije : 1...

KM 42.00 55.97

50 komad/mnogo 7-8dbi Radio GSM Antenu Bežični WLAN SMA Uključi Pravo Magnetno Bazu Ham Radio 3M Kabl

78dbi Radio Antenu Bežični WLAN SMA Uključi Pravo Magnetno Bazu Ham Radio GSM 3 M KablOpisVSWR : Napomena : Ako ti treba druga veza,pariz kontaktirajte nas.Paket uključuju : 50 komada AntenuZbog dostavaDHL isporuka mogu brod Sad, Kanadi, Francuske, Njemačke, Ujedinjeno Kraljevstvo, Južnoj Koreji, Singapur, Maleziji, Tajland, Švajcarskoj i Španiju, Švedsku.Ako ne uključujući i,molim te, reci mi .Ja ću izabrati najbolji isporuka za tebe.Hvala ti.

KM 212.00 223.50

QYT KT-8900 UHF VHF Dvojno Bend Mini Mobilni Radio-Predajnik 25W QYT KT8900 Vechile Montirane Dva puta Radio daljinu

CRVENA BOJA QYT KT8900 25 W Visok moćni Mali Mobilni Dva Puta Radio2016 NOVIH PROIZVODA PROMOCIJU DOGAĐAJA : Veliki Popust, ROBE U DIONICE (može biti poslat u 12 dana nakon što je red potvrditi.) Glavni mogućnosti : QYT KT8900 Nadograditi Verzija (sa 3,5 mm usluge ptt Slušalicu Veza) Dvojno Bend, VHF : 136174 MHz UHF : 400480 MHz Dolazi sa 2 Ton,5 Signala,DTMF funkcije Dvojno Prikaži,Dvostruka Pripremite se Mini Compact Veličine,Dimenzije : 98(P) x 35(H) x 118(D)mm IF Izlazne Snage : 25 W / 20 W(VHF / UHF) Specifikacije : Predmet broj QYT KT8900 MINI Mobilni Radio General Frekvenciju Domet VHF : 136174 MHz UHF : 400480 MHz Broj Kanala 200 Kanal Razmak 25 KHz 20 TISUĆA za 12,5 fazna korak 5 KHz, 6.25 KHz, 10 KHz ,12.5 KHz, 15 KHz, 25 KHz Radi Napon 13.8 V DC mozda, hvaia! javit 15% Iskrivi način CTCSS / DIREKTOR / 5 Tone / 2 Tone / DTMF Frekvenciju Stabilnost mozda, hvaia! javit 2.5 ppm Operativni Temperatura 20~+60 Dimenziju(Š " x " H " x " D) 98(P) x 35(H) x 118(D)mm Težinu 408gPrijemnik Vezom Uski bend Osjetljivost ≤ za 0,25 µV ≤ 0.35 µV Kanal izbor ≥70d B ≥60d B Intermodulation ≥65d B ≥60d B Neuverljivo, Odbijanje ≥70d B ≥70d B Audio odgovor +1~ 3d B(0.3~3 KHz) +1~ 3d B(0.3~2.55 KHz) Signal na buku odnos ≥45d B ≥40d B Audio distorziju ≤5% Audio izlazne snage ≥2 [email protected]% Odašiljač Vezom Uski bend Izlazne snage 25 W / 20 W(VHF / UHF) Modulation Mode 16 KΦF3 E 11 KΦF3 E Kanal Moć ≥70d B ≥60 B Signal na buku odnos ≥40d B ≥36d B Parazitski harmonijske ≥60d B ≥60d B Audio odgovor +1~ 3d B(0.3~3 KHz) +1~ 3d B(0.3~2.55 KHz) Audio distorziju ≤5%JEDAN STANDARDAN PAKET UKLJUČUJE : 1 X QYT KT8900 Radio (CRVENA BOJA)1 X Mikrofon sa Tastaturi1 X DC Moć Kablovsku (sa Upaljač)1 X Spremaju Se Držač1 X Spremaju se Jebe Kit 1 X engleski Korisničko uputstvo 1 x USB Program Kabl

KM 126.67

XQF DIY 6 Pin MH-67A8J Ruku mikrofon liniju za YAESU VX2108 VX2208 VX2508 Nova Crna

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slika6 Pin MH67 A8 J Ruku mikrofon liniju za YAESU VX2108 VX2208 VX2508 Nova CrnaKompatibilni Radio Model : VX2108 / VX2208 / VX2508 NizObavijest : Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebePaket uključuju1 X Ruku mikrofon liniju MH67 A8 J za YAESU VX2508XQF DIY

KM 9.66

Baofeng UV-5RA Voki-Toki UV5RA Dva Puta Ham KRATKODOMETNI Radio Portabl Comunicador Amador VHF UHF Dvojno Bend usluge ptt PMR Hodati Razgovarati Pofung

Osobine : 1 Dualbend Ručnim Primopredajnik Sa Prikaži Funkciju Na MenijuPrikaži"LCD".2 DTMF Kodirani.3 Litijumion Baterija Sa velikog Kapaciteta.4 Komercijalne FM Radio Prijemnik(65 MHz ~ 108 MHz).5 Uključuje 105 Šifre"DIREKTOR" I 50 Privatnost Šifre"CTCSS"programiran.6 Funkcije"VOX"(glas operisao prijenos).7 Alarm Funkcije.8 Do 128 Pamćenje Kanala.9 Broadeband(Širom) / Narrowband(Uski),Selectable.10 Visok moćni / Mala (4 W / 1 W) Selectable.11 Prikaži Iluminata I Programiran Tipkovnici.12 Funkcije"bip" Na Tastaturi.13 Dvostruka Straža / Dvostruki Signal.14 Selectable Frekvenciju Korak 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25k Hz.15 Funkcije"NEUTRALIŠE"(frekvenciju izravnali za ponavljac pristup).16 Baterija Spašavanje Funkcije"SAČUVATI".17 Tajmer Prijenos"TOT" Programiran.18 Odabir Skeniranje Mode.19 Funkcije Zauzet Kanal Zaključaj"BCLO".20 ugrađeni RX CTCSS / DIREKTOR je Skeniranje.21 ugrađeni DOVEO Lampu.22 Programiran Za PC.Paket : 1 x UV5 RA (VHF136174 Mhz UHF 400520 Mhz)1 x je 7,4 V 1800mah Liion Baterija1 x Dvojno Bend SMAŽenski Dugo Antenu1 x Kaiš1 x ENG Priručnik1 x Desktop Punjač1 x Maloprodajnih Kutija

KM 43.00 56.79

5m (16ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-5M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Arista Mreža TAKSIQS5 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (5 metara, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 28 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS5 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 28 AWG Kablovsku 35 metara Dužine(16.4 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 150.00

4pcs/mnogo 0.9 mm Slobodi Čelika Cijev 1x8 Mini SC/UPC Optičkog PLC Razdjelnik

Karakteristike*Odlično Mehanički,Male Velicine*High Pouzdanost*Nizak ubodna Gubitak i nizak izazvalo nepotrebne podjele zavisi od gubitka*High kanal računa*Odlično Okoliš Stabilnost i korišćenaPrijave*FTTx Sada(GPON / BPON / EPON)*Kablovske televizije, (CATV)*Lokalnih mreža (LAN)*Test opremu*Pasivno optički mreža(PON)Specifikacije 1 1x N (sa veza) (Broj Kanala) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operativni Wavelenth) 1260 da 1650 P Nivou Ubodna Gubitak 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Nivo Ubodna Gubitak 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Jedinstvenosti) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Vrati Gubitak) više od 55 (Directivity) više od 55 (Vrsta vlakna) ITU G657 A (Operativni temperatura) 40 da 85 (Pigtail dužina) 1m ili 1,5 m ili prilagoditiNaručio Informacije PLCS Luku Tip Kablovsku Tip Vlakna Dužinu Veza Tip Paket StilPLC Razdjelnik1*41*81*161*321*642*32Drugi NavediteZa 0,25 mm Golim vlaknaVrpca VlaknaVentilator sa 0.9 mm Slobodi Cijev2.0 mm Kabl3.0 mm Kabl1 metarJe 1,5 metarnavediFC / VOZILOMFC / PCSC / VOZILOMSC / PCST / UPCLC / VOZILOMDrugi NavediteNerđajućeg čelika rukavPlastični Modul19 1 U Rack MountDrugi Navedite1...

KM 112.50

Komshine Optičke Veza Inspekciju i Čišćenje kit sa Optičke Inspekciju Mikroskop + Vlakna Veza Čistači

Komshine Optičke Veza Inspekciju i Čišćenje kit saKIŠ200 Optičke Inspekciju Microscop&Vlakna ukršteni konektoriOptičke Čistiji KOMSHINE KOC125 za LC, KOC250 za SC, FC, SV.Standard Paket1x Komshine Crni Mode Nosi Kesu1x 200 X KIŠ200 Optičke Inspekciju Microscop1x Komshine KCC500 ukršteni konektori Čišćenje Kasetu1x 1.25 mm Jedan klik Čistiji Za LC / MU1x 2.5 mm Jedan klik Čistiji Za FC,UO ST1x Alkohol Proizvođač4x Adapterima1.Komshine KIŠ200 Optičke Inspekciju Sonda , OptičkeVeza Mikroskop / InspektorUniverzalni 2.5 mm adapter za skoro sve ST, MR i FC veza i 1.25 mmLCMini Vlakna Mikroskop (200x Zoom) sa 2,5 mm & 1.25 mm Adapterima.Dostupan u zuma prednosti od 200x .Achromatic čašu cilj za odličan kvalitet slike .Fokusiraj se kotač za odgovarajuću foksve vreme .Univerzalni 2.5 mm adapter za skoro sve ST, MR i FC veza i 1.25 mm za LC .Integrisane laser sigurnost filteri (nije namijenjena za gledanje zapalio vlakna) .Coaxial Iluminata od svetlo daje do 100.000 lampu sat život i šire baterije .Strane iluminata luku dozvoljava nazad zapalio uvid dzempera i može biti korišćeno kao tvoja krivica .Tijelo trajnih aluminijuma dolazi u meko obloženi skladište slučaj .Treba 3 AAA baterije (uključena) .Napravljeno u Kini .Dimenzije 7.84" Ja x 2.0" Š .Težine : 1.2 kg (550 g) bez slučajaKit Uključuje : .200 X Mini Mikroskop .2.5 mm Adapter .1.25Adapter2.KOMSHINE KCC500 Kasetu Čistiji za Veza / ReelČistač / Kasetu Čistiji za sve Jedan Vlakna i PLANINI FerrulesOko 500 + ČišćenjaJedan Slot Kasetu Čistiji za Čišćenje Sve Jedan Vlakna i Ženske PLANINI Ferrule konektori.jedinica.Refillable koristeći Mfg...

KM 337.50

XQF 2 Pin Voki-Toki Rezanci Slušalicu Za Dva Puta Radio Baofeng UV-5R TG-UV2 LSRG

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slika2 Pin VokiToki Rezanci Slušalicu Za Dva Puta Radio Baofeng UV5 R TGUV2 LSRGOpis Red 2 PIN Slušalicu Za QUANSHENG PUXING WOUXUN HYT BAOFENG KENWOODA TO D7 / F6 Kompatibilni za Kenwooda : THF6 / F6 A / D7 / D7 A / D7 AG / D7 E / F7 / F7 E / G71 / G71 A THG71 E / K2 / K2 A / K2 E / K2 ET / 21 / 21 AT / 21 BT / 22 TH22 A / 22 AT / 22 E / 25 / 26 / 27 / 28 / 31 AT / 31 BT / 41 AT / 41 BT TH42 / 42 A / 42 AT / 2 E / 45 / 46 / 47 / 48 / 55 / 75 / 77 / G71 TH205 / 215 / 225 / 235 / 235 A / 235 E / 315 / 41 TK208 / 220 / 240 / 240 D / 248 / 250 / 260 / 260 G / 270 / 270 G / 308, TK360 G / 370 / 370 G / 372 G / 373 G / 320 / 340 / 340 D / 348 / 350 TK378 / 378 G / 430 / 431 / 353 / 360 TK2100 / 2102 / 2130 / 2160 / 3100 / 3101 / 3102 / 3107, TK3118 / 3130 / 3131 / 3160 itd Kompatibilni za BAODEENG : UV5 R / 5 RA / 5 RA+ / 5 RB / 5 RC / 5 RD / 5 RE / 5 RE PlUV82 / DEČKA480 / 490 / 530 / 999 / 888 / 777 / 666 S / 777 S / 888 S Kompatibilni za Linton : POR2288 / 3288 / 6288 / 5288 / 3188 / 2188 / 3260 / 2268 / 3268, / 6288 / 6188 / 3288 A Kompatibilni za PUXING : PX333 / 888 / 888 K / 328 / 358 / 999 / 666 / 777 / 777 PLKompatibilni za WOUXUN : KGUV1 D / KGUV2 D / UVDIP / KG669 / 659 / 679 / 689 / 639 / 699 / 801 Kompatibilni za QUANSHENG : TGK4 AT / 2 AT / 22 AT / 45 AT / 42 AT / 25 AT / UV Kompatibilni za HYT : TC286 386 2685 3865 6685, TC 278 378 388, TC 2100 2088 Kompatibilni za TYT : Gotovo,Svi sa dva pin uključi, bivši pin promjeru od 3,5 mm i 2,5 mm u promjeru nakon iglu, duplo pin od 8 mm u, 11 mm centar daljine od 2 pin...

KM 8.98

Najbolje UV 144/435Mhz vhf uhf dvojno bend kompanija omni bazu antenu SO239 SL16-K otvorenom ponavljac voki-toki antenu wholesales 10pcs

Električni SpecifikacijeFrekvenciju domet(MHz jahića136174 / 400470Signalu(MHz Jahića5 / 10Dobit(d Bi jahića3.5 / 5.5VSWR≤1.5Ulaz Dakle Taj(Ω Jahića50Izazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimMaksimalna ulaz moć(W jahića100Munja zaštituDC ZemljuUlaz veza tipSO239 (MDjevojka)Mehanički SpecifikacijeAntenu Dimenzije (mm)Φ20*1200Antenu težinu(kg jahića1Operativni temperatura(°c jahića40~60Ocijenjena Brzina Vjetra(m / s i jahića60Radome bojabijeliSpremaju se putPoludržaoSpremaju se hardvera(mm jahića¢40¢60

KM 806.00 848.50

1m (3ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-1M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Arista Mreža TAKSIQS1 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (1 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS1 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 1m(3.28 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 97.50

FINISAR FTLW163142HW 125M-2.67 G-120 KM-ESFP-1543.73 NM-DWDM

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

KM 89.85

J4860C Kompatibilni 1000BASE-LH SFP 1550nm 80km Primopredajnik

HPE J4860 C Kompatibilni 1000 BASELH70 SFP Primopredajnik (SMF, 1550nm, 80km, LC) Proizvod Detalje HPE Pravi J4860 C Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 1000 Mbps talasnu dužinu 1550nm Max Kablovsku Udaljenost 80km* Interfejs LC dupleks Optički Komponente DFB 1550nm Kablovsku Tip SMF DOM Podršku Ne TX Moć 2~3d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 60.00

5 komad 4G 5dbi LTE Antenu 3g 4g lte Zračne 698-960/1700-2700Mhz SMA Muškarac RG174 3M Antena + na SMA Ženske da CRC9 Muškarac Adapter

698960 / 17002700 Mhz 4 G 5d B LTE Antenu 3g 4g lte Antenu sa SMA Uključi nickelplated + na SMA Ženske da CRC9 Muškarac AdapterStandardna.1.Frekvenciju : 698960 / 17102700 MHZ2.VSWR : 9.Ukupno dužina : 31cm (iz baze na vrh)10.Adapter : SMA Ženske da CRC9 MuškiPaket uključujući : 5 X Antenu + 5 X Adapter

KM 26.00 27.61