• Novo
XQF Radio frekvenciji povezuje liniju BNC muška glava okrenuti od njega se izrađuju muška glava unutrašnje zajebi BNC/od njega se izrađuju-JJ 1 metar RG58 kabl

XQF Radio frekvenciji povezuje liniju BNC muška glava okrenuti od njega se izrađuju muška glava unutrašnje zajebi BNC/od njega se izrađuju-JJ 1 metar RG58 kabl

KM 8.71

Iznos
Na skladištu

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slika
Radio frekvenciji povezuje liniju BNC muška glava okrenuti od njega se izrađuju muška glava unutrašnje zajebi BNC/od njega se izrađuju-JJ 1 metar RG58 kabl

Deklarisana svojstva

Is_Display:
No
:
OD NJEGA SE IZRAĐUJU-JJ
Maksimalni Domet:
3km-5km
Dimenzije:
Bazi na Radiju
:
Dodatke
Razgovarati Domet:
Bazi na Radiju
:
XQF
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
Frekvenciju Domet:
Bazi na Radiju
Skladište Kanalu:
Bazi na Radiju
:
dobre

Najbolje ponude

1PC 3G Antene 800/900/1800/1900/2100MHZ 3dBi UMTS 3G POZADINE-SMA Muškarac Rotaciju kompanija Omni Antene Za GPRS CDMA WCDMA TD-SCDMA

1 PC 3 G Antene 800 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 MHZ 3d Bi UMTS 3 G POZADINESMA Muškarac Rotaciju kompanija Omni Antene Za GPRS CDMA WCDMA TDSCDMADetaljan Opis ProizvodaFrekvenciju Range MHz 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100Bandwidth MHz 70 / 180VSWR ≤2Gaind Bi 3 mozda, hvaia! javit 0.7 d BiMax Ulaz power W 50Ulaz ImpedanceΩ 50Izazvalo Nepotrebne Podjele Tip VertikalnoAntenu Dužinu mm 110Veza Tip POZADINE SMA muškarac sa šupljinu u centruSkladište Temperatura 30 da +75Operativni Temperatura 30 da+75

KM 3.21

Najbolje UV 144/435Mhz vhf uhf dvojno bend kompanija omni bazu antenu SO239 SL16-K otvorenom ponavljac voki-toki antenu wholesales 10pcs

Električni SpecifikacijeFrekvenciju domet(MHz jahića136174 / 400470Signalu(MHz Jahića5 / 10Dobit(d Bi jahića3.5 / 5.5VSWR≤1.5Ulaz Dakle Taj(Ω Jahića50Izazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimMaksimalna ulaz moć(W jahića100Munja zaštituDC ZemljuUlaz veza tipSO239 (MDjevojka)Mehanički SpecifikacijeAntenu Dimenzije (mm)Φ20*1200Antenu težinu(kg jahića1Operativni temperatura(°c jahića40~60Ocijenjena Brzina Vjetra(m / s i jahića60Radome bojabijeliSpremaju se putPoludržaoSpremaju se hardvera(mm jahića¢40¢60

KM 806.00 848.50

FINISAR FTLW163142HW 125M-2.67 G-120 KM-ESFP-1543.73 NM-DWDM

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

KM 89.85

XQF Grlo Mikrofon Mikrofon Tajnim Akusticna Cijev Tjelohranitelj FBI Slušalicu Slušalice Sa Prst usluge ptt za motorno ulje O Kobra Radio

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaGrlo Mikrofon Mikrofon Tajnim Akusticna Cijev Tjelohranitelj FBI Slušalicu Slušalice Sa Prst usluge ptt za motorno ulje O Kobra Radio"U skladu sa motorno ulje Modela : TKLR Serijal : TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR T8 TLKR T9 IH Niz : EM1000, EM1000 R, EM1020 R, G Serijal : MR350 R,MR355 R, MR356 R MH Serijal : MH230 R MB Serijal : MB140 R MC Serijal : MC220 R, MC225 R, MH230 R MJ Serijal : MJ270 R XTR446, XTL446,PMR446 Duh GT / GT plFR50, FR60, SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R, FR50, F60, FV200,FV200 R, FV200 AA, FV300,FV500,FV500 R, FV500 AA , FV600, FV700, FV750, FV800, T270, T280, T289, T4000, T4512,, T7000, T4800, T4800 AA, T4900, T4900 AA, T5000, T5100, T5000 AA,T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5500, T5500 AA,T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820,T5822,T5900, T5920, T5950, T5950 AA , T6000,T6200, T6210, T6212,T6220, T6222, T6250, T6300,T6300 AA,T6310, T6312,T6320,T6322,T6400,T6412, T6500, T6510, T6550, T6512, T6552 R,T6500 AA, T7000,T7100 R, T7150 R, T7200, T7200 AA, T7400 R, T7400 AA, T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450, T8000, T8500, T8550, T9000,T9500, T9550, T9500 R, T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680"Paket sadržaj : 1 X Slušalicu

KM 10.99

XQF Policija Akusticna Cijev Slušalicu Slušalice za iPhone6 Plus 5 Samsung S4 S5 Note2 Note3 za firmu huawei Mobitele

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaPolicija Akusticna Cijev Slušalicu Slušalice za i Phone6 PlSamsung S4 S5 Note2 Note3 za firmu huawei MobiteleOpis Proizvoda : 1 Karakteristika : Radijacijadokaz : Zrak akusticna cijev štiti svoje tijelo smanjenjem radio talase radijacije. Protiv buke : Mekog plastične uhobud odgovara snugly da lijevo ili desno uvo i donosi veliku zvuk čak i u bučno mjesta zrakom akusticna cijev. Taktička je sakriven : Transparentni akusticna cijev slušalicu može biti nevidljivo transformirajući u oko okruženju.2...

KM 8.98

XQF Voki-Toki Taktički Najlona Torbu Radio Slučaj Futrolu Torbi za motorno ulje Kenwooda Radija BaoFeng UV-5R GT-3 UV-82 DEČKA-888S

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaVokiToki Taktički Najlona Torbu Radio Slučaj Futrolu Torbi za motorno ulje Kenwooda Radija Bao Feng UV5 R GT3 UV82 DEČKA888 SOvo VokiToki Taktički Najlona Radio Slučaj, može se koristiti za većinu radio na trenutni tržište, takođe dobar izbor za podešavanje interfon i digitalnu kameru ...

KM 33.52

XQF 10PCS USB CI-V Mačka Interfejs Kabl Za Icom CT-17-E-706 Radio Sa CD

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaUSB CIV Mačka Interfejs Kabl Za Icom CT17E706 Radio Sa CDOvaj kabl je pogodan za nakon radio : Za Icom : IC1271 A, E1271 E, E1275 A, E1275 E, E271 A, E271 E, E271 H, E275 A, E275 E, E275 H, E371, E375 A, E471 A, E471 E, E471 H, E475 A, E475 E, E475 H, E575 A, E575 H, E7000, E703, E706, E706 MKII, E706 MKIIG, E707, E718, E721, E723, E725, E726, E728, E729, E731, E732, E735, E736, E737, E737 A, E738, E7400, E746, E746 PRO, E750, E750 A, E751, E751 A, E756, E756 PRO, E756 PROII, E756 PROIII, E760, E760 PRO, E761, E764, E765, E775, E775 DSP, E78, E780, E781, E820 H, E821 H, E910 D, E910 H, E970 A, E970 E, E970 H, E7600, E7800, ER10, ER71 A, ER71 D, ER71 E, ER72, ER75, ER700, ER7000, ER7100, ER8500, ER9000 E i ER9000 L.U Icom UX14 pretvarač je potrebno za radija opremljena sa GIIV sistem : IC1271 A, E1271 E, E271 A, E271 E, E271 H, E371, E471 A, E471 E, E471 H, E750, E750 A, E751, E751 A, ER71 A, ER71 D i ER71 E...

KM 91.50

3m (10ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-3 MILIONA Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Arista Mreža TAKSIQS3 MILIONA Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (3 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS3 MILIONA Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 3m(9.84 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 127.50

Za 5,7 cm Dodirni Ekran SM Komshine QX50-S 1310/1550nm, 32/30dB OTDR Optički Put Domena Reflectometer

Singlemode Komshine QX50S SM 1310 / 1550nm, 32 / 30d B, Dodirni Ekran OTDR / Optičke SM OTDR Cijena * Boja Prikaži sa Dodirni Ekran ** Brodova u 24 Sata preko Fedex express *Pođi sa FC+SC+LC Adaptors ** Engleski + Španskog Jezika ** Rezultate Analize softver *Osobine : Važećim vlakna : SM 1,8 m ekstra kratak događaj mrtva zona talasna dužina : 1310 / 1550nm da 32 / 30d B Srednjoj Dinamika Domet Udaljenost Udaljenost : 4,8,16,32,64,128,256 km Puls sa : 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024 ns 4.7 cm TFTLCD (dodirni ekran) USB interfejsa, podršku USB stick i printer i direktno kablovsku preuzimanje da PC preko Active Sync kapacitet Memorije >800 tragove ugrađeni litijum baterija sa visokom kapacitet za preko 8 sati na operacionom život Pogled : Boja LCD godinu dana GarancijaSpecifikacije : Model = QX50S talasnu dužinu(nm) = 1310 / 1550 Dinamika domet(d B) = 32 / 30 Puls širina (ns) = 5,20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240,20480 Prikaži 4.7 cm TFT LCD dodirni ekran Događaj slijep zoni (m) = 2 Slabo slijep zoni (m) = 9 Ravnomjernost (d B / d B) = mozda, hvaia! javit je 0,05 d B / d B Gubitak prag (d B) = je 0,05 Gubitak rezoluciju odnos (d B) = 0.001 Uzoraka rezoluciju odnos (m) = 0.125 do 8 Uzoraka trenutku = 32k Udaljenost neizvjesnosti (m) = mozda, hvaia! javit(1 m + 5×10 5 × udaljenost + uzoraka interval) Udaljenost prostor (km) = 0.3 to180 kapacitet Memorije o trag = SD Kartice (4 G), > 10000 komade Trajanje mjerenja = Definisana od korisnika; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, i 3min su selectable Optički interfejs = FC / UPC+SC / UPC+LC / UPC Podatke interfejs = USB interfejs, SD kartice interfejs Vizuelni Krivica Lokator = DA Napajanje = Litijum baterija; nastavlja da radi trajanje ≥ 8 sati Garancija period = 12 mjeseciStandard Paket : QX50S OTDRFC+SC+LC UPC ukršteni konektoriTestiranje & Kalibracija IzvještajAC / DC adapterKvalitet sertifikatTrag analizu softver(CD)Unutrašnje BaterijaKorisničko UputstvoNosi SlučajPRIMETITI!!!1...

KM 1920.00

10pcs Za motorno ulje Radio Portabl CP040 GP300 voki-toki slušalicu slušalice krivinu veliki gvozdeni klip usluge ptt CP1300 CP1660 slušalice

10pcs Za motorno ulje Radio Portabl CP040 GP300 vokitoki slušalicu slušalice krivinu veliki gvozdeni klip usluge ptt CP1300 CP1660 slušaliceKarakteristike : Sve naše stvari su potpuno nove i nikad ne koristi Skriveni mikrofon unutra usluge ptt prekidač Mekan plastične uho visi odgovara snugly do uhaKompatibilnosti : NizModelXTN nizXTN446, XTN500, XTN 600, XTN, XTNi D, XTNjaXTN SJEKIRU NizAXV5100, AXU4100CLS NizCLS446, CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1453 CB, CLS1453 CHSV & SU NizSV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Duha, Duha Pro, Duh Pro+, Spirit HP 10MU NizMU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVSTKADA je NizMV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVSCP NizCP040, CP88, CP100, CP110, CP125, CP140, CP150, CP160, CP180, CP200, CP250, CP300GP NizGP63, GP68, GP88, GP88 S, GP280, GP300, GP308, GP350, GP600, GP2000, GP2100, GP3188SP NizSP10, SP21, SP50+, SP50CT NizCT150,CT 250, CT450,CT 450 LSPRO NizPRO1150, PRO 2150, PRO3150P NizP10, P50, P50+, P040, P080, P100, P110, P200, P1225, P1225 LS, PR400DNV NizDTR410, DTR450, DTR510, DTR550, DTR610, DTR650, DTR2430, DTR2450RDV NizRDV5100, RDV2020, RDU2020, RDU2080 D, RDU4160 D, RDV2080 D, RDV5100FDC NizVATROGASCI150 A, VATROGASCI450 A, VATROGASCI160 A, VATROGASCI460 ACrna kutija NizCrna kutijaV, Crnu kutijuUDrugi NizGti izvedba, gtxovih, VL 130, PMR446, ECP 100, PR400, BPR40, EP450, AU1200, AV1200, ECP100, EP450, AP10, AP50, AP73, BPR40 Mag One ,PMR446, PTX600, gti izvedba, gtxovih, LTS2000, VL50, VL130, gtxovih Prenosni, gtxovih LTR Prenosni, gtxovih Privatnost PlPrenosni, Handie Pro i druge modeli trebati 2pin uključi slušaliceObavijest : Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebe...

KM 82.00 140.87

J4860C Kompatibilni 1000BASE-LH SFP 1550nm 80km Primopredajnik

HPE J4860 C Kompatibilni 1000 BASELH70 SFP Primopredajnik (SMF, 1550nm, 80km, LC) Proizvod Detalje HPE Pravi J4860 C Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 1000 Mbps talasnu dužinu 1550nm Max Kablovsku Udaljenost 80km* Interfejs LC dupleks Optički Komponente DFB 1550nm Kablovsku Tip SMF DOM Podršku Ne TX Moć 2~3d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 60.00

XQF oppxun EW Potpuno Radio Službe Dijelove Slučaj Ispred Stambene Pokriti Refurb Pribor za motorno ulje voki-toki MTS2000 MTX838 Radio

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaoppxun EW Potpuno Radio Službe Dijelove Slučaj Ispred Stambene Pokriti Refurb Pribor za motorno ulje vokitoki MTS2000 MTX838 RadioNOVI Potpuno Radio Službe Dijelove Slučaj Ispred Stambene Pokriti Refurb Pribor za motorno ulje vokitoki MTS2000 MTX838 RadioOpis : Ovo kit novi slučaj, sa vrha bradavice, stabilna ptt strani dugmad i trim, zapali lulu, zvučnik tkanine i zvučnik mikrofon jack zaklon...

KM 18.55

50 komad/mnogo 7-8dbi Radio GSM Antenu Bežični WLAN SMA Uključi Pravo Magnetno Bazu Ham Radio 3M Kabl

78dbi Radio Antenu Bežični WLAN SMA Uključi Pravo Magnetno Bazu Ham Radio GSM 3 M KablOpisVSWR : Napomena : Ako ti treba druga veza,pariz kontaktirajte nas.Paket uključuju : 50 komada AntenuZbog dostavaDHL isporuka mogu brod Sad, Kanadi, Francuske, Njemačke, Ujedinjeno Kraljevstvo, Južnoj Koreji, Singapur, Maleziji, Tajland, Švajcarskoj i Španiju, Švedsku.Ako ne uključujući i,molim te, reci mi .Ja ću izabrati najbolji isporuka za tebe.Hvala ti.

KM 212.00 223.50

5m (16ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-5M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Arista Mreža TAKSIQS5 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (5 metara, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 28 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS5 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 28 AWG Kablovsku 35 metara Dužine(16.4 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 150.00

1m (3ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-1M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Arista Mreža TAKSIQS1 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (1 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS1 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 1m(3.28 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 97.50