• Novo
XQF Zračnu Cijev Slušalicu Slušalicu Slušalice usluge ptt za motorno ulje SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Dva Puta Radio

XQF Zračnu Cijev Slušalicu Slušalicu Slušalice usluge ptt za motorno ulje SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Dva Puta Radio

KM 20.11

Iznos
Na skladištu

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slika
Zračnu Cijev Slušalicu Slušalicu Slušalice usluge ptt za motorno ulje SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO Dva Puta Radio
Zračnu Cijev Slušalicu Slušalicu Slušalice usluge ptt za motorno ulje SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO
Visokog kvaliteta
Stabilna ptt vodootporne
Novo iz fabrike
Motorno ulje za SL7550 SL4000 SL300 SL1 K Moto TRBO
Paket sadržaja Slušalicu x 1 PC

Deklarisana svojstva

Is_Display:
No
Maksimalni Domet:
3km-5km
Dimenzije:
Bazi na Radiju
:
SL7550
:
Dodatke
Razgovarati Domet:
Bazi na Radiju
:
XQF
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
Frekvenciju Domet:
Bazi na Radiju
Skladište Kanalu:
Bazi na Radiju
:
dobre

Najbolje ponude

XQF oppxun EW Potpuno Radio Službe Dijelove Slučaj Ispred Stambene Pokriti Refurb Pribor za motorno ulje voki-toki MTS2000 MTX838 Radio

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaoppxun EW Potpuno Radio Službe Dijelove Slučaj Ispred Stambene Pokriti Refurb Pribor za motorno ulje vokitoki MTS2000 MTX838 RadioNOVI Potpuno Radio Službe Dijelove Slučaj Ispred Stambene Pokriti Refurb Pribor za motorno ulje vokitoki MTS2000 MTX838 RadioOpis : Ovo kit novi slučaj, sa vrha bradavice, stabilna ptt strani dugmad i trim, zapali lulu, zvučnik tkanine i zvučnik mikrofon jack zaklon...

KM 18.55

50 komad/mnogo 7-8dbi Radio GSM Antenu Bežični WLAN SMA Uključi Pravo Magnetno Bazu Ham Radio 3M Kabl

78dbi Radio Antenu Bežični WLAN SMA Uključi Pravo Magnetno Bazu Ham Radio GSM 3 M KablOpisVSWR : Napomena : Ako ti treba druga veza,pariz kontaktirajte nas.Paket uključuju : 50 komada AntenuZbog dostavaDHL isporuka mogu brod Sad, Kanadi, Francuske, Njemačke, Ujedinjeno Kraljevstvo, Južnoj Koreji, Singapur, Maleziji, Tajland, Švajcarskoj i Španiju, Švedsku.Ako ne uključujući i,molim te, reci mi .Ja ću izabrati najbolji isporuka za tebe.Hvala ti.

KM 212.00 223.50

5m (16ft) Arista Mreža TAKSI-Q-S-5M Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Arista Mreža TAKSIQS5 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (5 metara, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 28 AWG)Proizvod Detalje Arista Mreža TAKSIQS5 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 28 AWG Kablovsku 35 metara Dužine(16.4 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 150.00

Komshine Optičke Veza Inspekciju i Čišćenje kit sa Optičke Inspekciju Mikroskop + Vlakna Veza Čistači

Komshine Optičke Veza Inspekciju i Čišćenje kit saKIŠ200 Optičke Inspekciju Microscop&Vlakna ukršteni konektoriOptičke Čistiji KOMSHINE KOC125 za LC, KOC250 za SC, FC, SV.Standard Paket1x Komshine Crni Mode Nosi Kesu1x 200 X KIŠ200 Optičke Inspekciju Microscop1x Komshine KCC500 ukršteni konektori Čišćenje Kasetu1x 1.25 mm Jedan klik Čistiji Za LC / MU1x 2.5 mm Jedan klik Čistiji Za FC,UO ST1x Alkohol Proizvođač4x Adapterima1.Komshine KIŠ200 Optičke Inspekciju Sonda , OptičkeVeza Mikroskop / InspektorUniverzalni 2.5 mm adapter za skoro sve ST, MR i FC veza i 1.25 mmLCMini Vlakna Mikroskop (200x Zoom) sa 2,5 mm & 1.25 mm Adapterima.Dostupan u zuma prednosti od 200x .Achromatic čašu cilj za odličan kvalitet slike .Fokusiraj se kotač za odgovarajuću foksve vreme .Univerzalni 2.5 mm adapter za skoro sve ST, MR i FC veza i 1.25 mm za LC .Integrisane laser sigurnost filteri (nije namijenjena za gledanje zapalio vlakna) .Coaxial Iluminata od svetlo daje do 100.000 lampu sat život i šire baterije .Strane iluminata luku dozvoljava nazad zapalio uvid dzempera i može biti korišćeno kao tvoja krivica .Tijelo trajnih aluminijuma dolazi u meko obloženi skladište slučaj .Treba 3 AAA baterije (uključena) .Napravljeno u Kini .Dimenzije 7.84" Ja x 2.0" Š .Težine : 1.2 kg (550 g) bez slučajaKit Uključuje : .200 X Mini Mikroskop .2.5 mm Adapter .1.25Adapter2.KOMSHINE KCC500 Kasetu Čistiji za Veza / ReelČistač / Kasetu Čistiji za sve Jedan Vlakna i PLANINI FerrulesOko 500 + ČišćenjaJedan Slot Kasetu Čistiji za Čišćenje Sve Jedan Vlakna i Ženske PLANINI Ferrule konektori.jedinica.Refillable koristeći Mfg...

KM 337.50

3m (10ft) Glogovog Mreža QFX-QSFP-DACBO-3 MILIONA Kompatibilni 40G QSFP+ da 4x10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Novajliju Kabl

Glogovog Mreža QFXQSFPDACBO2 M Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Novajliju Kablovsku (2 metra, pasivno, QSFP+ 4 SFP+, 30 AWG)Proizvod Detalje Glogovog Mreža Pravi QFXQSFPDACBO3 MILIONA Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 SFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 3m(9.84 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 112.50

XQF Voki-Toki Taktički Najlona Torbu Radio Slučaj Futrolu Torbi za motorno ulje Kenwooda Radija BaoFeng UV-5R GT-3 UV-82 DEČKA-888S

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaVokiToki Taktički Najlona Torbu Radio Slučaj Futrolu Torbi za motorno ulje Kenwooda Radija Bao Feng UV5 R GT3 UV82 DEČKA888 SOvo VokiToki Taktički Najlona Radio Slučaj, može se koristiti za većinu radio na trenutni tržište, takođe dobar izbor za podešavanje interfon i digitalnu kameru ...

KM 33.52

XQF Ušne Kosti Vibrira Buke smanjenje Slušalicu Kompatibilni Za motorno ulje GP88 300 2000 CT150 Voki-toki dva puta radio

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaUšne Kosti Vibrira Buke smanjenje Slušalicu Kompatibilni Za motorno ulje GP88 300 2000 CT150 Vokitoki dva puta radioKompatibilni Modela : * XPR Serijal : XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6500, XPR6550, XPR6580 * Xi R Serijal : Xi RP8200, Xi RP8208, Xi RP8260, Xi RP8268 * DP Serijal : DP3400, DP3401, DP3600, DP3601 * DGP Serijal : DGP4150, DGP4150+, DGP6150, DGP6150+ * APX serijal : APX7000, APX6000 Kompatibilni Modela : XTN Serijal : XTN446, XTN500, XTN600 XTN XV Serijal : XV1100, XV2100, XV2600, XV4100 XTN DŽU Serijal : XU1100, XU2100, XU2600, XU4100 XTN SJEKIRU Serijal : AXV5100, AXU4100 CLS Serijal : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C, CLS1450 CB, VL50 Duh Serijal : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220 VHF / UHF Duha, Duha Pro, Duh Pro+ Duh MU Serijal : MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVST Duh KADA je Niz : MV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MV24 CVS CP Serijal : CP88, CP040...

KM 34.60

J4860C Kompatibilni 1000BASE-LH SFP 1550nm 80km Primopredajnik

HPE J4860 C Kompatibilni 1000 BASELH70 SFP Primopredajnik (SMF, 1550nm, 80km, LC) Proizvod Detalje HPE Pravi J4860 C Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 1000 Mbps talasnu dužinu 1550nm Max Kablovsku Udaljenost 80km* Interfejs LC dupleks Optički Komponente DFB 1550nm Kablovsku Tip SMF DOM Podršku Ne TX Moć 2~3d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 60.00

XQF Grlo Mikrofon Mikrofon Tajnim Akusticna Cijev Tjelohranitelj FBI Slušalicu Slušalice Sa Prst usluge ptt za motorno ulje O Kobra Radio

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaGrlo Mikrofon Mikrofon Tajnim Akusticna Cijev Tjelohranitelj FBI Slušalicu Slušalice Sa Prst usluge ptt za motorno ulje O Kobra Radio"U skladu sa motorno ulje Modela : TKLR Serijal : TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR T8 TLKR T9 IH Niz : EM1000, EM1000 R, EM1020 R, G Serijal : MR350 R,MR355 R, MR356 R MH Serijal : MH230 R MB Serijal : MB140 R MC Serijal : MC220 R, MC225 R, MH230 R MJ Serijal : MJ270 R XTR446, XTL446,PMR446 Duh GT / GT plFR50, FR60, SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R, FR50, F60, FV200,FV200 R, FV200 AA, FV300,FV500,FV500 R, FV500 AA , FV600, FV700, FV750, FV800, T270, T280, T289, T4000, T4512,, T7000, T4800, T4800 AA, T4900, T4900 AA, T5000, T5100, T5000 AA,T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5500, T5500 AA,T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820,T5822,T5900, T5920, T5950, T5950 AA , T6000,T6200, T6210, T6212,T6220, T6222, T6250, T6300,T6300 AA,T6310, T6312,T6320,T6322,T6400,T6412, T6500, T6510, T6550, T6512, T6552 R,T6500 AA, T7000,T7100 R, T7150 R, T7200, T7200 AA, T7400 R, T7400 AA, T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450, T8000, T8500, T8550, T9000,T9500, T9550, T9500 R, T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680"Paket sadržaj : 1 X Slušalicu

KM 10.99

XQF 2 Pin Voki-Toki Rezanci Slušalicu Za Dva Puta Radio Baofeng UV-5R TG-UV2 LSRG

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slika2 Pin VokiToki Rezanci Slušalicu Za Dva Puta Radio Baofeng UV5 R TGUV2 LSRGOpis Red 2 PIN Slušalicu Za QUANSHENG PUXING WOUXUN HYT BAOFENG KENWOODA TO D7 / F6 Kompatibilni za Kenwooda : THF6 / F6 A / D7 / D7 A / D7 AG / D7 E / F7 / F7 E / G71 / G71 A THG71 E / K2 / K2 A / K2 E / K2 ET / 21 / 21 AT / 21 BT / 22 TH22 A / 22 AT / 22 E / 25 / 26 / 27 / 28 / 31 AT / 31 BT / 41 AT / 41 BT TH42 / 42 A / 42 AT / 2 E / 45 / 46 / 47 / 48 / 55 / 75 / 77 / G71 TH205 / 215 / 225 / 235 / 235 A / 235 E / 315 / 41 TK208 / 220 / 240 / 240 D / 248 / 250 / 260 / 260 G / 270 / 270 G / 308, TK360 G / 370 / 370 G / 372 G / 373 G / 320 / 340 / 340 D / 348 / 350 TK378 / 378 G / 430 / 431 / 353 / 360 TK2100 / 2102 / 2130 / 2160 / 3100 / 3101 / 3102 / 3107, TK3118 / 3130 / 3131 / 3160 itd Kompatibilni za BAODEENG : UV5 R / 5 RA / 5 RA+ / 5 RB / 5 RC / 5 RD / 5 RE / 5 RE PlUV82 / DEČKA480 / 490 / 530 / 999 / 888 / 777 / 666 S / 777 S / 888 S Kompatibilni za Linton : POR2288 / 3288 / 6288 / 5288 / 3188 / 2188 / 3260 / 2268 / 3268, / 6288 / 6188 / 3288 A Kompatibilni za PUXING : PX333 / 888 / 888 K / 328 / 358 / 999 / 666 / 777 / 777 PLKompatibilni za WOUXUN : KGUV1 D / KGUV2 D / UVDIP / KG669 / 659 / 679 / 689 / 639 / 699 / 801 Kompatibilni za QUANSHENG : TGK4 AT / 2 AT / 22 AT / 45 AT / 42 AT / 25 AT / UV Kompatibilni za HYT : TC286 386 2685 3865 6685, TC 278 378 388, TC 2100 2088 Kompatibilni za TYT : Gotovo,Svi sa dva pin uključi, bivši pin promjeru od 3,5 mm i 2,5 mm u promjeru nakon iglu, duplo pin od 8 mm u, 11 mm centar daljine od 2 pin...

KM 8.98