• Novo
Slobodna Isporuka Visokog Kvaliteta, 8 Kanal PCM Glas Telefon Optičkog Medija Pretvarač Sa Ethernet FC Jedan način 20Km

Slobodna Isporuka Visokog Kvaliteta, 8 Kanal PCM Glas Telefon Optičkog Medija Pretvarač Sa Ethernet FC Jedan način 20Km

KM 241.32

Iznos
Na skladištu


Slobodna Isporuka Visokog Kvaliteta, 8 Kanal PCM Glas Telefon Optičkog Medija Pretvarač Sa Ethernet FC Jedan način 20 Km
Funkciju Opis :
· U PCM telefon Optički ASIC uređaji razvijena od strane nase kompanije nezavisno razviju i proizvedu PCM telefona proizvoda. Uređaj da LSI i programiran logika čip kao jezgro, onda raskrsnici predstavljaju (FXS), prekidač luku (FXO), Ethernet, i druge interfejs PCM integrisane pristup proizvoda.
· Ova serija PCM telefon oprema je na maksimum-core optičke dalekovoda telefon prijenos 1-8, 1 (10 / 100 M Ethernet podatke) prijenos opremu.
· Opremu koristi standardni desktop šasija. Stanju jednostavno i lijepo. Vanjski napajanje za AC 100~240 V - DC 12 V napajanje.
Glavni mogućnosti :
1. Bavi dizajnom kompatibilnog dizajn, visoko integracije, stabilno i pouzdan nastup
2. Pružamo telefon prijenos 8ch
3. Može pružiti put brzinu 100 M Ethernet
4. Podrške Slušalac
5. Anti-smetnje sposobnosti, napravio-u munja zaštitu dogovor
6. Jedan način multi-mode prilagodljiva, FC interfejs
Tehnički Specifikacije :
1. Glas Signalu : 8 KHZ
2. Kvalitete : PCM kvalitete, svaki glas kanal 256 Kb / S, u skladu sa ITU-T-G. 711
3. Signal Kontrolu : Transparentni podršku bilo u bend signal, u skladu sa ITU-T-G. 732
4. Interfejs komunikacije terminala : običan telefon ili PBX, PBX (PBX), javni telefon PSTN mreže
5. Veze : poenta-telefon telefon, telefon i prekidač mode
6. Zvoni napon : 75 V, zvoni frekvenciju : 25 HZ / 50 hz (FXS)
7. Vrati gubitak : 40 db
8. Prsten Otkrivanje Napon : 35 V
9. Prsten Otkrivanje Frekvenciju : 17 HZ-60 HZ
10. Dakle taj : 200Ω + 680Ω || 0.1 µF (FXO) ; 200Ω + 560Ω || 0.1 µF (FXS)
11. Potrošnja energije : manje od 6 W
12. Telefon Interfejs Tip : RJ11
13. IAN Interfejs : 10 / 100 BASE-T RJ45 konektor
14. Vlakna Interfejs Tip : samohrana-FC tip konektor
15. Prijenos udaljenost : jedan način 0-20 KM
16. Optička Liniju Kurs : 155 MHZ
17. Optička prijenos energije : ne manje od -14d Bm
18. Svjetlo-primanje osjetljivost : bolja od -36d Bm
19. Radi napon : DC 12 V 1 A
Paket uključuje :
• 1 Pair (Odašiljač & Prijemnik)
• 2xpower zalihe
• Priručnik

Deklarisana svojstva

:
AUA
:
SSM/8PCM+1E-S
Telefon Kanalu:
8
Ethernet Kanalu:
1
Vlakna konektor:
FC/UPC
Prijenos udaljenost:
0~20km

Najbolje ponude

Teleskopske Antenu FP10120 VHF 136-174MHz za motorno ulje GP88 GP88S GP68 GP328 GP338 PRO5150 EP450 Radio

xPotpuno novi & visokog kvalitetaBend : Jedan bend VHFAntenu tip : Teleskopske AntenuFrekvenciju : 136174 MHzDobit : 3d BiMax moć : 50 WVSWR : manje od 1.5Dakle taj : 50ohmIzazvalo Nepotrebne Podjele : VertikalnoRadijacija : Kompanija OmniDužina : 217mm 1293mmTežine : 57gza motorno uljeGP68, GP88, GP88 S, GP328, GP338, GP338 PLGP2000, GP3688GP140, GP280, GP300, GP320, GP330, GP340, GP344, GP350, GP360, GP380, GP388, GP640, GP680, GP1280HT10, HT50, HT600, HT750,HT1250, HT1250je li, HT1250da li+, HT1550, HT1550xlsCT150,CT250, CT450CP040,CP140, CP150,CP160,CP180, CP185,CP190, CP200EX500, EX600, EX600xlsEP350, EP450PR400, PR860PTX600, PTX700, PTX760, PTX760 PLUSSP50, SP10, P10, P50, P100, P110, P200, P210, P1225 , P1225JELPRO1150, PRO2150, PRO3150, PRO5150, PRO71501 * VHF Antenu za Motorolaa GP88Toplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

KM 12.00 18.39

2X16 Optički Razdjelnik Kasetu ABS KUTIJU Optičke PLC I SC VOZILOM

2 X16 Kasetu ABS KUTIJU SC / BRODU Veza Optičke PLC RazdjelnikKarakteristikeNizak ubodna gubitak i nizak PDLSrednjoj kanal računaIzuzetan ozbiljnost i stabilnostŠirom operativni talasnu dužinuPrijaveFTTX SistemiIANE, WAN i metro mrežaAnalogni / Digitalni pasivno optički mrežaCATV mrežaDrugi prijave u optički sistemSpecifiationParametre2×22×42×82×162×322×64Operativni talasnu dužinu (nm)1260~1650Vlakna TipG657 A1 ili mušterija određenUbodna Gubitak (d B)(P / S Razredu)≤4.4≤7.7≤10.8≤Na 14,1≤Za 17,1≤20.7Gubitak Uniformu (d B)0.4Od 0,60.81.21.52.0Izazvalo nepotrebne podjele zavisi od Gubitka(d B)Za 0,2Za 0,2Za 0,2Za 0,250.30.35Vrati Gubitak (d B)( P / S Razredu)55 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 5055 / 50Directivity (d B)555555555555Talasnu dužinu zavisi od Gubitka (d B)0.30.30.30.50.50.5Temperatura Stabilnosti(40~85 )(d B)0.40.40.40.50.50.5Operativni Temperatura40~85Skladište Temperatura4 0~ 85Uređaj Dimenziju (mm)50×4×450×7×460×7×460×12×4Modul Dimenziju (mm)100×80×10120×80×18120×80×18140×115×18MiniModul Dimenziju (mm)60×7×460×12×480×20×6100×40×61...

KM 70.50

KVM USB AF603A 410532-001 KVM kablovsku adapter interfejs

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

KM 83.07

Slobodna Isporuka Optičke Patch Vrpcu LC/UPC-LC/UPC Multi-mode MM Dupleks vlakna Skakač 62.5/125um 2.0 mm 50 Metara

Osobine : Nizak ubacim i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro izdržljivostVisoka temperatura stabilnostiPrijave : CATV; Aktivni uređaj prekid; Telekomunikacija mreža; Policija; Lokalnih Mreže, obrada Podataka mreža, Test opremu; Premisa instalaciju; Podrucju Mreža;Specifikacija : Sadržaj Jedan način Multimode PC UPC VOZILOM 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G Ubodna Gubitak Vratiti Gubitak ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B Izdržljivost Operativni Temperatura 40 da +75 40 da +75 Ferrule Rupu Veličine 125.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um,Conectricity : 1≤3um 125.3+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um,Conectricity : 1≤3um 125.5+1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um,Conectricity : 1≤3um 126.0+1 / 0um, Conentricity : ≤1umDostava1...

KM 63.75

FSM-60-IH FSM-gpsmap 62s FSM-80 FSM-50 FSM-61 FSM-70-ih godina Fuziju Spojnicu 12V DC Auto Naplaćivati Kablovsku DCC-12 + DCC-13

FSM60IH FSMgpsmap 62s FSM80 FSM50 FSM61 FSM70ih godina Fuziju Spojnicu 12 V DC Auto Naplaćivati Kablovsku DCC12 + DCC13 Proizvod Ime : DCC12+DCC13 punjac Porijekla : Kini Važećim modela : FSM50 FSM50 R FSM17 S FSM17 R FSM60IH FSM60 R FSM18 FSM18 R FSM80 FSM70 R FSM80 C FSM61 FSMgpsmap 62s fuziju spojnicu

KM 59.82

10 komad/mnogo Fakra Z Ženske da Ženka IF Nagovoriti Adapter GPS Vanjski Antenu Kablovsku Pigtail Skakač Vrpcu 0.5 Metara

Fakra Z Ženske da Ženka IF Nagovoriti Adapter GPS Vanjski Antenu Kablovsku Pigtail Skakač Vrpcu 0.5 MetaraGPS Vanjski Antenu Kablovsku Fakra Z Ženske da Ženka IF Nagovoriti Adapter RG174 kablovsku 0.5 metara Težinu : 11g ti Pomognem povezati Fakra Z muškarac i muške uređaje Paket Sadržaj : 10 x Fakra Z kablAko ti treba drugi dužinu,pariz kontakt nas,možemo prilagoditi za tebe.

KM 33.00 34.41

HELIDA T-6200 Dva Puta Radio u Srednjoj/Niske Energije Chioce 5W DUALDISPLAY VHF /UHF Dvojno Bend 136-174/400-480MHz Voki Taklie

HELIDA T6200 Dva Puta Radio u Srednjoj / Niske Energije Chioce 5 W DUALDISPLAY VHF / UHF Dvojno Bend 136174 / 400480 MHz Voki TaklieOpis1.128 Kanal, 8 Grupa2.Srednjoj / Niske Energije Chioce3.Lozinka Zaštitu Funkcije4.U slobodne Ruke Funkcije VOX5.Nisku Alarm FunkcijeSpecifikacijeJedinstvo SekcijeFrekvenciju domet136174 MHz / 350370 MHz / 400470 MHzBroj kanala128frekvenciju stabilnostiMozda, hvaia! javit 2.5 ppmOperativni temperatura domet20~60Operativni naponDC : 7.5 VNačin poslovanjaSimplex ili PoludupleksDakle taj antenu50Dimenziju58×112×30mmTežine220gIF izlazna snaga5 WTip modulationFM(F3 E)TX Trenutni1.5 JeMaksimalna odstupanje≤Mozda, hvaia! javit 5k HzNeuverljivo, EmisijaPrijemnik osjetljivostJe 0,15 µVAccessaries

KM 78.00

SC Veza 10/100M 1x9 što su bidi Optički Primopredajnik - što su bidi Jedan Vlakna 40 KM UO ZA 3,3/5V 1310TX 1550RX

Opis1 × 9 primopredajnik podržava 155 Mbps i 60 prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik sastoji se iz dva dijela : odašiljač sekcija uključuje je FP laser slušalicu sekcija se sastoji od PINA photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA).1.Karakteristikaja 1×9 paketa sa FC konektorja 1310nm FP Tx / 1550nm PIN i Rx1550nm FP TX / 1310nm PIN RXja 4 0 Km prenos sa SMFja +za 3,3 V jedan napajanjeja LVPECL kompatibilni unosa podataka / izlazne interfejsja Niska EMI i odlično ESD zaštituja laser sigurnost standard DONESE60825 skladuja Skladu sa Ro HS2.Prijavu Ethernet TelekomTransport : 1...

KM 52.48

U94 usluge ptt Kablovsku Uključiti Vojsku Adapter Z113 Standard Verziju za Voki-Toki motorno ulje Kenwooda TYT F8 BAOFENG 5R Radio u Lov

Poštovani,Ovo je podsetnik da ako ti mjesto u red koristeći Aliexpress Aplikacije, našao bi to cijena je mnogo jeftinije nego PC i čuva dovoljno vremena da obavite isplatu, molim te skenirati QR šifru i više iznenađenja oblik Aplikacije, Uživaj u kupovinu i hvala ti!U94 usluge ptt Kablovsku Uključiti Vojsku Adapter Z113 Standard Verziju za VokiToki motorno ulje Kenwooda TYT F8 BAOFENG 5 R Radio u LovSpecifikacije : 1...

KM 15.00 18.75

TV-6XL VHF Untuned Antenu 7.24 za Tačka Standard VX-168,VX-231,VX-354,VX-418,VX-920,EVX-261,VX-P820,VX-920,VX-260

TV6 XL VHF Untuned Antenu 7.24" za Tačka Standard VX168,VX231,VX354,VX418,VX920,EVX261,VXP820,VX920,VX260Jedan untuned VHF antenu djeluje preko punog dometa za optimalnu fleksibilnosti.Specifikacije : Frekvenciju : 136174 MHz VHF Punog DometaTip : bičBoja : CrnaDužina : 192mmVeza : SMAMuškiTežine : 20gSkladu sa : Tačka Standard Prenosni Dva puta Radio kao nakon modeliZa VX150,VX151 VX152,VX110,VX130,VX131,VX132,VX160,VX168,VX170,VX177,VX180VX210,VX228,V230,VX300,VX350,VX351,VX354,VX400,VX410,VX414,VX417,VX418VX420,VX424,VX427,VX428,VX429,VX450,VX60,VX800,VX820,VX829,VX920,VX929,VX970VXP920,VXP820,EVX261,EVXS24Paket Koji Sadrži : 1× AntenuSlike : Kombinovati Kupiti : Nudimo spojiti kupovinu popust, Kupiti još,Spasi više...

KM 11.98

KEXINT EPON OLT sa Modula i Upravljanje 4 luku Posao FTTH Telekom EPON OLT 1U 8 Luke

Pregled : Pružamo 8 EPON OLT LukePružamo 16 samostalne GE WAN interfejsa (uključujući 8*10 / 100 / 1000 BaseT luke i 8*1.25 G SFP Optički Primopredajnik ili 1000 BaseT SFP Bakra Primopredajnik)Podrške 1024 Morala veza (1 : 128 razdvajanje odnos)Koristi L3 Ethernet prekidač čip sa 128 Gbps prekidač sposobnostPružamo RS232 serijski podešavanja interfejs, Ethernet u bendu i bend podešavanja metodePodrške KLIŠE podešavanja i SNMP mreža upravaTipično potrošnja energije 50 WKEXINT GPON EPON OLT sa Modula i Upravljanje 4 luku Posao FTTH Telekom GPON OLT 1 U 8 Luke

KM 782.00 823.23

U94 usluge ptt Kabl za Z Taktički Bowman Elite II HD01 HD02 Slušalice Za Midland 2 Pin Dva Puta Radio G6 G7 GXT550 GXT650 LXT80 75-510

Poštovani,Ovo je podsetnik da ako ti mjesto u red koristeći Aliexpress Aplikacije, našao bi to cijena je mnogo jeftinije nego PC i čuva dovoljno vremena da obavite isplatu, molim te skenirati QR šifru i više iznenađenja oblik Aplikacije, Uživaj u kupovinu i hvala ti!U94 usluge ptt Kablovsku Uključiti Vojsku Adapter Z113 Standard Verziju za VokiToki Midland G6 G7 GXT550 GXT650 LXT80Osobine : *100% novo i visokog kvaliteta*Veza : Za Midland 2pin Radio*Povezan s Z Taktički Bowman Elite II HD01, HD02 Slušalice*Dugme aktiviran usluge ptt (guraj razgovarati) jedinica, može biti udario na odjeću ili pojas*Stati vojne standard verzija uključi*Boja : CrnaPaket Ukljucujuci I : 1 X ZTaktička U94 usluge ptt Kabl za 2 Pin Midland RadijaKompatibilni Midland Radio Modela : GXT Serijal : GXT250, GXT325, GXT310, GXT400, GXT450, GXT550, GXT565, GXT600, GXT650LXT Serijal : LXT80, LXT110, LXT112 ,LXT114, LXT210, LXT216, LXT303, LXT350, LXT410, LXT420, LXT435;Alane Midland Serijal : G6, 7, G8, G9, G10, G12, M24, M48, M99;Midland Serijal : Midland 75501, 75510, 75785, 75786, 75810, 75820, 72822, 445 BT;Alane Serijal : Alane 39, Alane 507, Alane 607, Alane 643, Alane 654, Alane 95 PlPaket Uključuje· 1 X U94stabilna pttPovratnePredani smo vašu potpunu satisfakciju...

KM 15.00 19.30

1 Par 10/100M 4 RJ45 1 FC Singlemode Jedan Optičkog Medija Pretvarač 20KM za HD Kameru Vlakna Transimission Sustav

Opis Proizvoda : To je vrsta 10 / 100 Mbps prilagodljiva brzo Ethernet vlakna pretvarač sa ugrađenim četiriluke 10 / 100 Mbps prilagodljiva prekidac koji može da provede zajedničkog pretvaranje među četiri nezavisni 10 BaseT / 100 BaseTX uvrnuto par električni signal i 100 BaseFX optički signal pretvaranjeFX optički signal.To se može proširiti prijenos udaljenosti od mreže od 100 metara iznad bakarna žica da 120 km (jedan način pun dupleks mode).to podržava dvije vrste mreže veza medija : 10 / 100 BaseTX i 100 BaseFX...

KM 73.32

XQF 1 pin slušalice slušalice za Yaesu Tačka 5R VX-10, VX-110, VX-130, VX-131

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slika1 pin slušalice slušalice za Yaesu Tačka 5 R VX10, VX110, VX130, VX1311 pin slušalice slušalice za Yaesu Tačka 5 R VX10, VX110, VX130, VX131Kompatibilni Modela : Yaesu : VX10, VX110, VX130, VX131, VX132, VX150, VX160, VX180, VX210, VX210 A, VX300, VX350, VX354, VX400, VX410, VX420, VXF1, VXT10, VXT20, VX1 R, VX2 R, VX3 R, VX5 R,FT10 R, FT40 R, FT50 R, FT60 R.itdPaket sadržaj : 1 X Slušalicu

KM 7.79

Slobodna Isporuka 50M FTTH Optičke Baci Kablovsku Patch Vrpcu SC u SC Simplex Singlemode SC-SC 50 Metara SM Optičke Skakač

PrijavuDaljinu i lokalne optički prijenos mreže, prenos podataka mreže, slika prijenos mreže, CATV, optičke test instrumenata, photoelectric automatski sistem kontroleOpisU optičke baci kablovsku patch vrpca je dva ukršteni konektori u svakom kraju kablovsku da napravimo vezu; pigtail kabl je jedan kabl sa konektor...

KM 55.50

Radio portabl Set BaoFeng DEČKA-UV5RA Voki-Toki Profesionalni 128CH Dva Puta Radio 5W VHF&UHF Ručnim Za Lov na Radiju

Karakteristike&Funkcije : Dualbend ručnim primopredajnik sa prikaži funkcije meni na zaslon "PREDVODIO" Komercijalne FM radio prijemnik (65 MHz108 MHz) ugrađeni DOVEO lampu DTMF kodirani ugrađeni RX CTCSS / DIREKTOR je skeniranje Funkcije VOX Alarm funkcije Vezom / narrowband selectable Funkcije signala na tastaturi Dvostruka Straža / dvojno Prijem Crossband prijem / prijenos Funkcije IZRAVNALI Ton kraj prijenosa Baterija spašavanje funkcije SPASITI Programiran za PC ugrađeni ključ bravuTehnički Parametre : Frekvenciju domet65108 Mhz(samo za FM)VHF : 136174 Mhz(Rx / Tx) UHF : 400520(Rx / Tx)Pamćenje kanalaDa 128 kanalaFrekvenciju stabilnosti2.5 ppmFrekvenciju korak2.5 k Hz / 5k Hz / 6.25 k Hz / 10k Hz / 12.5 k Hz / 25k HzDakle taj antenu50ΩOperativni temperatura20°C u +60°CZalihe naponPuni LitijumIon m Ah7.4 V / 1800Potrošnje u pripravnosti≤75m APotrošnje na recepciji380m APotrošnje u prijenos≤1.4 JeNačin poslovanjaSimplex ili poludupleksDužnost ciklmin.(Rx / Tx / Pripravnosti)Dimenzije58mm*110mm*32mmTežine130g(približno)ODAŠILJAČIF moć4 W / 1 WTip modulationFMEmisija razreda16 K&F3 E / 11 K&F3 E(M / N)Maksimalna odstupanje≤Mozda, hvaia! javit 5k Hz / ≤mozda, hvaia! javit 2.5 k Hz(M / N)Neuverljivo, emisijaPRIJEMNIKPrijemnik osjetljivostZa 0,2 µV(u 12d B SINAD)Intermodulation60d BAudio izlazni1000m WPored kanala selectivity65 / 60d BNapomena : Sve specifikacija pokazali su predmet promijeniti bez najavePaket Uključuje : 1 x UV5 R (VHF136174 & UHF 400520 Mhz)1 x je 7,4 V 1800mah Liion Baterija1 x dvojno bend Antenu1 x Kaiš1 x ENG Priručnik1 x Desktop Punjač ( 100 V ~ 240 V NAS / EU / UK / AU uključi )

KM 45.00

Slobodna Isporuka 5PCS/torbu 3M SC UPC Dupleks jedan način optičke patch vrpcu SC 3M Dupleks 3.0 mm FTTH optičke skakač

Slobodna Isporuka 5 PCS / torbu 3 M SC UPC Dupleks jedan način optičke patch vrpcu SC 3 M Dupleks 3.0 mm FTTH optičke skakač Optičke sa MR skakač FTTH baci kablovsku Prijave CATV Optički sistem komunikacije Optičke prenos podataka Zgradu mreže pristup Prema sistemu, ODF FTTX prijave Karakteristike Nizak ubodna gubitak i nazad odraz gubitak Dobro echangeability Good Izdržljivost Visoka temperatura stabilnost CE,ROHS,FCC Specifikacije Naručio opcija 1) Veza tip : FC, UO, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Ferrule Kraju lice : PC, UPCAPC 3) Jezgro Tip : Jedan način (SM : 9 / 125um), Multimode (MM : 50 / 125um ili 62,5 / 125um) 4) Kablovsku Količinu : Simplex, Dupleks, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores....

KM 27.00 28.65